Lacie DJI Co Pilot İncelemesi – Mert Gündoğdu

Lacie DJI Co Pilot İncelemesi ile karşınızdayım. Lacie Hard disk konusunda çok iddalı bir firma. Daha öncesinde Porsche Design Hard disk’ini incelemiştim. O incelemeye buradan ulaşabilirsiniz.

Taşınabilir hard disk denildiği zaman en çok korkulan nokta başına bir şey gelmesi. Daha öncesinde sakarlığımdan ötürü böyle Western Digital Hard diskimi içindekilerle beraber sonsuzluğa uğurlamış biri olarak bu konuda yarası olan biriyim 🙂 Şu anda hali hazırda Lacie Rugged Hard disk kullandığım için kafam çok rahat diyebilirim.

Lacie tüm bunlara ek olarak DJI firması ile ortak bir ürün daha piyasaya sundu.Lacie DJI Co Pilot İlk defa üstünde ekranı olan, suya toz darbelere dayanıklı, 2 TB hafızaya sahip ve bilgiyayara ihtiyaç olmadan Hafıza kartından, direk drone üzerinden ya da telefon üzerinden yedekleme yapabiliyor ve aktarım yaptığımız görselleri akıllı telefon ve tabletlerimizden DJI Co Pilot Boss uygulaması ile düzenleyebiliyoruz.

🚨🚨Youtube Kanalıma hala abone olmadıysanız aşağıdaki bağlantıya tıklayarak videolarımı ilk izleyen siz olun; https://goo.gl/FUtua1

Evet artık sizleri inceleme videosu ile baş başa bırakmak istiyorum;

Lacie DJI Co Pilot incelemesinde neler var❓

✅Kutu Açılışı

✅Gövde Yapıs

✅CoPilot Boss Uygulaması

✅Özet

https://www.youtube.com/watch?v=kKaELRQoTls&t