Philips OLED+ 907 4K Android TV İncelemesi

Philips OLED+ 907 4K Android TV alınır mı? Philips OLED+ 907 4K Android TV’nin özellikleri neler? Philips OLED+ 907 4K Android TV bizlere neler sunuyor?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

Philips OLED+ 907 4K Android TV’yi satın almak için buraya tıklayın.


Philips OLED+ 907 tüm ihtiyaçlarımızı karşılayacak bir paketi bizlere sunuyor. Yeni OLED paneliyle beraber üst seviye bir görüntü kalitesi, Bowers & Wilkins ile beraber güzel bir ses deneyimi ve tamamen yenilenmiş ambilight teknolojisi ile rakipsiz bir tv izleme deneyimi sunuyor. 903 modelinin yenilenmiş hali olan 907 modelini sizler için inceliyorum.

Philips OLED+ 907 Tasarım

Philips OLED+ 907 4K Android TV, 48 inç, 55 inç ve 65 inç olmak üzere üç ayrı boyutta bizlere sunulmuş. Kullanılan malzemenin kalitesi yüksek, füme rengi bir standı var. Üstündeki hoparlör kısmında da yine antrasit rengi tercih edilmiş, böylelikle Premium bir görünüm sağlanmış. Çerçeveler ise yok denecek kadar ince.

Philips OLED+ 907 Teknik Özellikler

Philips OLED+ 907’nin giriş çıkışlarına baktığımızda, ikisi HDMI 2.1 (48 Gbps veri aktarımı) olmak üzere 4 adet HDMI, 3 adet USB ve HDMI eARC girişleri bizleri karşılıyor. Ayrıca Bluetooth 5.0 ve Çift Band Wi-Fi teknolojisi de cihazda mevcut. Google Asistan ve Alexa ile çalışabilen akıllı TV Android 11 ile geliyor. Philips OLED+ 907 Akıllı TV, en yeni OLED Panel sayesinde eski seriye göre daha yüksek parlaklık sunuyor. 4K çözünürlüğün yanında, HDR10+ ve HDR 10+ Adaptive teknolojilerini ve Dolby Vision destekli 4K 120 Hz yenileme hızını da bizlere sağlıyor. P5 AI Perfect görüntü motoru, %99 DCI P3 Renk gamutu desteği ve IMAX Enhanced modu bulunan akıllı TV, parlak ve yüksek kontrastlı görüntüler sağlıyor. Özellikle Disney+’da yayınlanan filmleri IMAX Enhanced HDR kalitesi ile izleme imkanı sunuyor. Oyun severler için de 120 Hz ultra düşük gecikmenin yanında G-Sync, FreeSync ve VRR teknolojileri de mevcut.

Philips OLED+ 907, 3 taraflı yeni nesil bir Ambilight teknolojisi ile geliyor. Eski seride bulunan led’ler üçerli gruplar halinde renk değiştiriyordu ancak yeni nesilde artık tüm led’ler bölgelere göre renk değiştirebiliyor. Böylelikle çok daha tutarlı bir Ambilight deneyimi yaşatıyor. Ayrıca Ambilight’ın ekranda görülen renklerin aynısını arkadaki duvara yansıttığı, hareketli video ekran koruyucular, sahneler veya görüntüler gösteren Ambilight Aurora teknolojisi de cihazda mevcut.

Ses bölümüne geldiğimizde, Bowers & Wilkins markası bizleri karşılıyor. 3.1 kanallı woofer ve soundbar’da ise 6 adet sürücü mevcut. Bowers & Wilkins ses sisteminin yapılandırması 8,5 W x6, woofer 30 W şeklinde bizlere sunulmuş. Ayrıca DTS Play-Fi uyumlu olduğu için Multi-Room ses sitemleriyle de uyumlu çalışıyor. Bowers & Wilkins ses sistemi, oldukça derin ve iyi kontrol edilen düşük frekanslar üretiyor ve bir aksiyon filminin içindeymişsiniz hissiyatı yaratabiliyor. Ayrıca, seslerin ayrıntı seviyelerinin yüksekfrekans aralığının ise düzgün ve tutarlı olduğunu söylemek mümkün.