ttec Wizi Güvenlik Kamerası İncelemesi

ttec Wizi Güvenlik Kamerası alınır mı? ttec Wizi Güvenlik Kamerası’nın özellikleri neler? ttec Wizi Güvenlik Kamerası bizlere neler sunuyor?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.


ttec Wizi Güvenlik Kamerası Tasarım

ttec Wizi Güvenlik Kamerası küçük ve hafif bir gövdeye sahip. Gayet şık ve sade bir tasarımı bulunan ttec Wizi’nin lensinin bulunduğu alan siyah, diğer alanlar ise beyaz renkte tasarlanmış. Kameranın ön tarafında lens, bir adet mikrofon ve kameranın çalıştığını gösteren led ışık bulunuyor, dilerseniz bu led ışık uygulama üzerinden kapatılabiliyor. ttec Wizi’nin yan tarafına baktığımızda 128 GB kapasiteyi destekleyen Micro SD kart yuvası bulunuyor. ttec Wizi’nin arka tarafında ise reset tuşu, hoparlör ve Micro USB giriş bulunuyor.

ttec Wizi Güvenlik Kamerası Özellikleri

ttec Wizi Güvenlik Kamerası Full HD çözünürlüğe sahip 3 MP kamera ile geliyor. Bu kameranın 102 derece görüş açısı bulunuyor. H.265 video sıkıştırma codec’i sayesinde daha az veri ile daha fazla görüntüyü saklama imkanı sunan ttec Wizi’nin 1 dakikalık video boyutu yaklaşık 12 MB civarında oluyor. İsterseniz ttec Wizi’nin bulut depolama imkanı da mevcut ancak bunun için abonelik satın almanız gerekiyor. Bunların yanı sıra ttec Wizi’de dahili bir batarya bulunmuyor, bu sebeple cihazı sürekli olarak güce bağlı şekilde kullanmanız gerekiyor.

ttec Wizi çok basit bir stand ile geliyor, kameranın açısını aşağı ve yukarı olacak şekilde sadece manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz yani ttec Wizi sabit bir kamera, PTZ özelliği (uzaktan yön ve yakınlaştırma kontrolü) bulunmuyor. ttec Wizi Güvenlik Kamerası’nın insan ve hayvan tespit etme, gece görüşü, hareket sensörü (bildirimle uyarı), siren ve bebek ağlama sesi gibi sesleri tespit etme özelliği bulunuyor. Ayrıca ttec IQ uygulaması üzerinden bu ayarları yönetebilmek mümkün.

ttec Wizi Güvenlik Kamerası Kutu İçeriği

Cihazın kendisi, Micro USB’den Type-A’ya bir kablo, Type-A girişli güç adaptörü ve standın altına yapıştırmak için çift taraflı bant kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.