ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası İncelemesi

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası alınır mı? ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası’nın özellikleri neler? ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası bizlere neler sunuyor?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.


Daha önce ttec Wizi Pro 2 güvenlik kamerası’nın birinci versiyonunu incelemiştim, şimdi ise ikinci versiyonu ile karşınızdayım.

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası Tasarım

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası tasarım olarak baktığımızda sanki küçük bir gözlem eviymiş gibi görünüyor. Gayet şık ve sade bir tasarımı bulunan ttec Wizi Pro 2’nin lensinin bulunduğu alan siyah, diğer alanlar ise beyaz renkte tasarlanmış. Kameranın ön tarafında lens, bir adet mikrofon ve kameranın çalıştığını gösteren led ışık bulunuyor, dilerseniz bu led ışık uygulama üzerinden kapatılabiliyor. ttec Wizi Pro 2’de 128 GB kapasiteyi destekleyen Micro SD kart yuvası bulunuyor ve bu yuvaya ulaşmak için kameranın lensini uygulamadan yukarı bakacak şekilde ayarlamanız gerekiyor. Bu girişin hemen yanında ise reset tuşu konumlandırılmış durumda. ttec Wizi Pro 2’nin arka tarafında ise hoparlör ve Micro USB giriş bulunuyor.

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası Özellikleri

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası Full HD çözünürlüğe sahip 3 MP kamera ile geliyor. Bu kameranın 102 derece görüş açısı bulunuyor. H.265 video sıkıştırma codec’i sayesinde daha az veri ile daha fazla görüntüyü saklama imkanı sunan ttec Wizi Pro 2’nin 1 dakikalık video boyutu yaklaşık 12 MB civarında oluyor. İsterseniz ttec Wizi Pro 2’nin bulut depolama imkanı da mevcut ancak bunun için abonelik satın almanız gerekiyor. Bunların yanı sıra ttec Wizi Pro 2’de dahili bir batarya bulunmuyor, bu sebeple cihazı sürekli olarak güce bağlı şekilde kullanmanız gerekiyor.

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası 360 derece dönebiliyor fakat kendi etrafında tamamen dönmüyor bazı sınırlamalar mevcut. ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası’nın PTZ özelliği (uzaktan yön ve yakınlaştırma kontrolü) de mevcut. ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası’nın insan ve hayvan tespit etme, gece görüşü, hareket sensörü (bildirimle uyarı), siren ve bebek ağlama sesi gibi sesleri tespit etme özelliği bulunuyor. Ayrıca ttec IQ uygulaması üzerinden bu ayarları yönetebilmek mümkün.

ttec Wizi Pro 2 Güvenlik Kamerası Kutu İçeriği

Cihazın kendisi, Micro USB’den Type-A’ya bir kablo, Type-A girişli güç adaptörü, duvar adaptörü, vida ve dübel seti kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.

Tam