ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera İncelemesi

ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera alınır mı? ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera’nın özellikleri neler? ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera bizlere neler sunuyor?


Ürün ile ilgili tüm detaylar için aşağıdaki videoya göz atmayı unutmayın.

ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera’yı satın almak için buraya tıklayın.


Ev, ofis vb. alanları Wi-Fi üzerinden telefon, tablet ve bilgisayar ile uzaktan izleme imkanı sunan, tak çalıştır Wi-Fi Akıllı Kamera, ttec Wizi Pro‘yu inceliyorum.

ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera Özellikleri

ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera 3 MP (2304 x 1296) Full HD çözünürlüğe sahip. Masanın üstünde, duvarda ve tavanda kullanım imkanı bulunan ttec Wizi Pro, 360 derece dönebilme, eğilme ve yakınlaştırma özelliklerine de sahip, böylelikle kamerayı yerleştirdiğiniz yerde kör alan kalmamış oluyor. Ayrıca dahili mikrofonu ve hoparlörü de bulunan akıllı kamera ile çift yönlü görüşme imkanı da mevcut. Akıllı takip özelliği ile otomatik olarak hareket izleyebilen akıllı kamera, hareket algılama ve ses algılama teknolojisi ile kişileri ve evcil hayvanları otomatik olarak tespit edebiliyor.

Gizliliği korumak için ise kişiselleştirilebilir gizli mod ve uyku modu seçenekleri bizlere sunulmuş. ttec IQ (Türkçe) mobil uygulaması aracılığıyla kolay kurulum yapabilirsiniz. Ayrıca 6 farklı profile kadar, aynı anda, uzaktan görüntüleme imkanı da bulunuyor.

Depolama bölümüne geldiğimizde ise H265 video sıkıştırma teknolojisi ile görüntü kalitesini değiştirmeden depolama alanında %50 tasarruf imkanı sağlıyor. 128 GB‘a kadar Micro SD kart ile depolama seçeneği bulunan ttec Wizi Pro’nun, isterseniz bulut depolama seçeneği de var ancak bunun için ücret ödemeniz gerekiyor. 2 yıl garanti ile bizlere sunulan ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera, ttec’in resmi web sitesi üzerinden kaydı yaptırıldığı takdirde +1 yıl ek garantiye sahip oluyor. Böylelikle toplamda 3 yıl garanti sunulmuş oluyor.

ttec Wizi Pro Wi-Fi Akıllı Kamera Kutu İçeriği

Wizi Pro, şarj adaptörü, şarj kablosu, duvar ve tavan montajı için vida ve dübel seti, çift taraflı bant ve reset atmak için iğne kutu içeriği olarak bizleri karşılıyor.